DRUTEX partnerem koncertu „Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie”

2016/12/09

DRUTEX, który od lat wspiera różnego rodzaju wydarzenia sportowe i kulturalne zaangażował się w tym roku w wyjątkowy muzyczny projekt „Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie”, którego organizatorem jest Fundacja im. Przemysława Gintrowskiego.

Koncert, który ma służyć upamiętnieniu osoby Przemysława Gintrowskiego odbył się w cztery lata po śmierci barda, w przededniu jego 65-tych urodzin, a także - w przededniu 35. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, czasu tak mocno obecnego w jego twórczości. Podczas koncertu po raz pierwszy wręczone zostały trzy równorzędne Nagrody im. Przemysława Gintrowskiego.

Laureatami pierwszej edycji Nagrody im. Przemysława Gintrowskiego zostali: aktorka i pieśniarka Stanisława Celińska, poeta Jan Polkowski oraz piosenkarka Antonina Krzysztoń.

Patronat honorowy objął Instytut Pamięci Narodowej. Współorganizatorami koncertu jest: Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, Narodowy Instytut Audiowizualny, PMPG Polskie Media oraz Teatr Wielki-Opera Narodowa.   

Retransmisję z koncertu pokaże 13 grudnia o 22.35. Telewizja Polska (TVP 1).  

DRUTEX refreshes its image and presents a new logo
Balkónovo-terasové dvere Drutex s hlavnou cenou „100% poľský výrobok”.

Pozri tiež

Nové kamióny Drutex už krúžia po Európe.
Drutex, vychádzajúc v ústrety dynamicky rastúcemu počtu objednávok a ich efektívnej realizácii v celej Európe, investuje do vlastného vozového parku.
Čarovné Vianoce s DRUTEXOM
Už najbližšiu sobotu. Na námestí v Bytowie zavládne horúca, vianočná atmosféra. 
Kamila Newlin-Łukowicz „Žena biznisu roka 2021”
Kamila Newlin-Łukowicz, zástupkyňa riaditeľa firmy Drutex, vyhrala hlasovanie „Žena biznisu roka 2021”