Správy

DRUTEX sa opäť stal partnerom charitatívneho futbalového zápasu!

2016/08/31

V nedeľu 4. septembra sa uskutoční už tretí ročník futbalového zápasu „Dobrý zápas” organizovaného políciou z Bytowa a Združením žien pre ženy a rodiny. Už tradičným cieľom akcie je podpora lekárskej starostlivosti o choré deti mesta Bytów. Spoločnosť DRUTEX sa opäť aktívne podieľa na organizácii tohto výnimočného futbalového sviatku, ktorého vrcholným bodom bude futbalový zápas medzi mužstvami bytowskej Polície a DRUTEX-Bytovia.

Vzhľadom na špecifickú povahu udalosti a ušľachtilý cieľ zápasu bude súčasťou podujatia aj množstvo atrakcií a prekvapení pripravených pre všetkých fanúšikov. Počas podujatia sa uskutoční dražba predmetov poskytnutých bytowskými firmami, inštitúciami, ale aj súkromnými osobami. Medzi draženými predmetmi nebudú chýbať výnimočné suveníry, napríklad tričko s autogramom Philipa Lahma, futbalová lopta s podpisom Andreu Pirlo, či kalendár s podpisom Jakuba Błaszczykowského, ktoré na aukcie poskytla spoločnosť DRUTEX.

Súčasťou tohto futbalového sviatku budú aj početné súťaže a hry pre dospelých, ale aj pre tých najmenších fanúšikov. V rámci Dobrého zápasu bude okrem iných atrakcií organizovaná aj zóna Krajského centra cestnej premávky v Słupsku, v ktorej si návštevníci podujatia budú môcť overiť svoje schopnosti na simulátore imitujúcom silu nárazu pri jazde vozidlom s určitou rýchlosťou, prípadne si budú môcť pomocou narko- a alko-okuliarov overiť svoje vedomosti z oblasti bezpečnej cestnej premávky. A to sú len niektoré z atrakcií. Pre najmladších priaznivcov futbalu sú pripravené napr. hry na nafukovačkách, ako aj miesto, kde sa budú môcť deti oboznámiť s pravidlami bezpečnej cestnej premávky.

Organizátori zaručujú silné emócie a veľkú dávku pozitívnej energie, taktiež vďaka zápasu, ktorý bude najdôležitejším bodom programu celého podujatia. Dá sa predpokladať neľútostný súboj. V mužstve DRUTEX-Bytovia sa totiž predstavia súčasní futbalisti nášho klubu, ako aj hráči, ktorí reprezentovali náš tím pred niekoľkými rokmi. Oba tímy sľubujú boj na najvyšších otáčkach. Dôležité však je to, že v tomto zápase vôbec nezáleží na tom, aký bude jeho výsledok. Víťazom sú totiž choré deti.

V nedeľu 4. septembra teda pozývame všetkých na bytowský štadión. Začíname o 14:00 hod!

INTELIGENTNÉ RIEŠENIA VO VÝROBKOCH SPOLOČNOSTI DRUTEX
„ORLY EXPORTU“ PRE DRUTEX S.A. A RIADITEĽA LESZKA GIERSZEWSKÉHO!

Pozri tiež

Drutex na ďalšom turnaji Kubu Błaszczykowského!
Letný Kuba Cup 2018 je dvojdňový futbalový turnaj pre deti pravidelne organizovaný nadáciou Kubu Błaszczykowského, „Ludzki Gest“ (Ľudské gesto). 
Drutex opäť postupuje vyššie v rankingu "Lista 500" denníka Rzeczpospolita.
Vďaka nárastu príjmov, ktoré sa v roku 2017 vyšplhali na hodnotu viac ako 861 miliónov PLN, sa spoločnosť Drutex posunula v prestížnom každoročnom rebríčku denníka Rzeczpospolita o 20 miest vyššie a je teraz na pozícii 343
Zlatá stavebná značka roku 2018 pre spoločnosť Drutex
Spoločnosť Drutex získala už tretíkrát za sebou titul Zlatá stavebná značka roku 2018 v kategórii "Fasádne okná". Cena sa udeľuje na základe prieskumu vykonaného medzi stavebnými firmami a zhotoviteľmi.