DRUTEX sa opäť stal partnerom charitatívneho futbalového zápasu!

2016/08/31

V nedeľu 4. septembra sa uskutoční už tretí ročník futbalového zápasu „Dobrý zápas” organizovaného políciou z Bytowa a Združením žien pre ženy a rodiny. Už tradičným cieľom akcie je podpora lekárskej starostlivosti o choré deti mesta Bytów. Spoločnosť DRUTEX sa opäť aktívne podieľa na organizácii tohto výnimočného futbalového sviatku, ktorého vrcholným bodom bude futbalový zápas medzi mužstvami bytowskej Polície a DRUTEX-Bytovia.

Vzhľadom na špecifickú povahu udalosti a ušľachtilý cieľ zápasu bude súčasťou podujatia aj množstvo atrakcií a prekvapení pripravených pre všetkých fanúšikov. Počas podujatia sa uskutoční dražba predmetov poskytnutých bytowskými firmami, inštitúciami, ale aj súkromnými osobami. Medzi draženými predmetmi nebudú chýbať výnimočné suveníry, napríklad tričko s autogramom Philipa Lahma, futbalová lopta s podpisom Andreu Pirlo, či kalendár s podpisom Jakuba Błaszczykowského, ktoré na aukcie poskytla spoločnosť DRUTEX.

Súčasťou tohto futbalového sviatku budú aj početné súťaže a hry pre dospelých, ale aj pre tých najmenších fanúšikov. V rámci Dobrého zápasu bude okrem iných atrakcií organizovaná aj zóna Krajského centra cestnej premávky v Słupsku, v ktorej si návštevníci podujatia budú môcť overiť svoje schopnosti na simulátore imitujúcom silu nárazu pri jazde vozidlom s určitou rýchlosťou, prípadne si budú môcť pomocou narko- a alko-okuliarov overiť svoje vedomosti z oblasti bezpečnej cestnej premávky. A to sú len niektoré z atrakcií. Pre najmladších priaznivcov futbalu sú pripravené napr. hry na nafukovačkách, ako aj miesto, kde sa budú môcť deti oboznámiť s pravidlami bezpečnej cestnej premávky.

Organizátori zaručujú silné emócie a veľkú dávku pozitívnej energie, taktiež vďaka zápasu, ktorý bude najdôležitejším bodom programu celého podujatia. Dá sa predpokladať neľútostný súboj. V mužstve DRUTEX-Bytovia sa totiž predstavia súčasní futbalisti nášho klubu, ako aj hráči, ktorí reprezentovali náš tím pred niekoľkými rokmi. Oba tímy sľubujú boj na najvyšších otáčkach. Dôležité však je to, že v tomto zápase vôbec nezáleží na tom, aký bude jeho výsledok. Víťazom sú totiž choré deti.

V nedeľu 4. septembra teda pozývame všetkých na bytowský štadión. Začíname o 14:00 hod!

INTELIGENTNÉ RIEŠENIA VO VÝROBKOCH SPOLOČNOSTI DRUTEX
„ORLY EXPORTU“ PRE DRUTEX S.A. A RIADITEĽA LESZKA GIERSZEWSKÉHO!

Pozri tiež

DRUTEX už po siedmy raz s titulom Superbrands
DRUTEX je už mnoho rokov jednou z najznámejších poľských značiek a teší sa dôvere zákazníkov a obchodných partnerov po celom svete. 
DRUTEX s Európskou medailou za hliníkové dvere
DRUTEX SA bol opäť ocenený Európskou medailou v prestížnej súťaži, ktorú organizuje Business Centre Club. 
Drutex je opäť Zlatou stavebnou značkou roku 2021!
DRUTEX opäť získal Zlatú stavebnú značku roka v kategórii "fasádne okná".