DRUTEX sa opäť stal partnerom charitatívneho futbalového zápasu!

2016/08/31

V nedeľu 4. septembra sa uskutoční už tretí ročník futbalového zápasu „Dobrý zápas” organizovaného políciou z Bytowa a Združením žien pre ženy a rodiny. Už tradičným cieľom akcie je podpora lekárskej starostlivosti o choré deti mesta Bytów. Spoločnosť DRUTEX sa opäť aktívne podieľa na organizácii tohto výnimočného futbalového sviatku, ktorého vrcholným bodom bude futbalový zápas medzi mužstvami bytowskej Polície a DRUTEX-Bytovia.

Vzhľadom na špecifickú povahu udalosti a ušľachtilý cieľ zápasu bude súčasťou podujatia aj množstvo atrakcií a prekvapení pripravených pre všetkých fanúšikov. Počas podujatia sa uskutoční dražba predmetov poskytnutých bytowskými firmami, inštitúciami, ale aj súkromnými osobami. Medzi draženými predmetmi nebudú chýbať výnimočné suveníry, napríklad tričko s autogramom Philipa Lahma, futbalová lopta s podpisom Andreu Pirlo, či kalendár s podpisom Jakuba Błaszczykowského, ktoré na aukcie poskytla spoločnosť DRUTEX.

Súčasťou tohto futbalového sviatku budú aj početné súťaže a hry pre dospelých, ale aj pre tých najmenších fanúšikov. V rámci Dobrého zápasu bude okrem iných atrakcií organizovaná aj zóna Krajského centra cestnej premávky v Słupsku, v ktorej si návštevníci podujatia budú môcť overiť svoje schopnosti na simulátore imitujúcom silu nárazu pri jazde vozidlom s určitou rýchlosťou, prípadne si budú môcť pomocou narko- a alko-okuliarov overiť svoje vedomosti z oblasti bezpečnej cestnej premávky. A to sú len niektoré z atrakcií. Pre najmladších priaznivcov futbalu sú pripravené napr. hry na nafukovačkách, ako aj miesto, kde sa budú môcť deti oboznámiť s pravidlami bezpečnej cestnej premávky.

Organizátori zaručujú silné emócie a veľkú dávku pozitívnej energie, taktiež vďaka zápasu, ktorý bude najdôležitejším bodom programu celého podujatia. Dá sa predpokladať neľútostný súboj. V mužstve DRUTEX-Bytovia sa totiž predstavia súčasní futbalisti nášho klubu, ako aj hráči, ktorí reprezentovali náš tím pred niekoľkými rokmi. Oba tímy sľubujú boj na najvyšších otáčkach. Dôležité však je to, že v tomto zápase vôbec nezáleží na tom, aký bude jeho výsledok. Víťazom sú totiž choré deti.

V nedeľu 4. septembra teda pozývame všetkých na bytowský štadión. Začíname o 14:00 hod!

INTELIGENTNÉ RIEŠENIA VO VÝROBKOCH SPOLOČNOSTI DRUTEX
„ORLY EXPORTU“ PRE DRUTEX S.A. A RIADITEĽA LESZKA GIERSZEWSKÉHO!

Pozri tiež

Novinka v ponuke firmy Drutex – fasádne žalúzie
Firma Drutex predstavila vo svojej ponuke svoj vlastný systém fasádnych žalúzií. 
Drutex SA je partnerom výstavy „Beksiński vo Varšave“
Spoločnosť DRUTEX sa stala partnerom najväčšej dočasnej výstavy obrazov vynikajúceho moderného kresliara, sochára, grafika a maliara Zdzisława Beksińského.
Leszek Gierszewski s ocenením za medzinárodnú expanziu
Leszek Gierszewski získal v 18. ročníku súťaže EY Podnikateľ roka, organizovanej spoločnosťou EY Polska, špeciálne ocenenie za „Medzinárodnú expanziu“.