Aktuality

DRUTEX opět partnerem charitativního fotbalového utkání!

2016/08/31

V neděli 4 září se již potřetí odehraje fotbalový „Dobrý zápas“, který pořádá Policie Bytów a Sdružení žen pro ženy a rodiny (Stowarzyszenie Kobiet na rzecz Kobiet i Rodziny). Již tradičně je smyslem akce zdravotnická podpora pro nemocné děti z Bytowska. DRUTEX se opět aktivně zapojil do pořádání tohoto výjimečného fotbalového svátku a vrcholným bodem programu akce je utkání, kde proti sobě stanou týmy Policie Bytów a DRUTEX-Bytovia.

V souvislosti s mimořádným charakterem události a vznešeným cílem zápasu bude akce bohatá na nejrůznější atrakce a překvapení připravená pro všechny fanoušky. Během akce se uskuteční dražba předmětů poskytnutých bytowskými firmami, institucemi, soukromými osobami. Mezi draženými věcmi se ocitnou také výjimečné suvenýry jako například tričko s autogramem Philippa Lahma, míč s podpisem Andrey Pirlové nebo kalendář s autogramem Jakuba Błaszczykowského, které do dražby odevzdal DRUTEX.

Během tohoto fotbalového svátku bude uspořádáno také mnoho soutěží a her pro dospělé i ty nejmenší fanoušky. V rámci Dobrého zápasu bude zřízena mj. zóna Krajského centra silničního ruchu ve městě Słupsk, kde bude možné prověřit své dovednosti na simulátoru imitujícím sílu nárazu vozidla při určité rychlosti či ověřit své znalosti o bezpečnosti na silnici s použitím alkobrýlí a drogobrýlí. A to jsou jen některé z chystaných atrakcí. Pro nejmenší fotbalové příznivce jsou připraveny mj. nafukovací hrady, ale také místo, kde se děti mohou seznámit s pravidly bezpečného pohybu na silnicích.

Pořadatelé zaručují silné emocionální zážitky a značnou dávku pozitivního adrenalinu a to také díky zápasu, který je hlavním bodem události. Vypadá to na urputný boj. V barvách DRUTEX-Bytovia totiž vystoupí současní fotbalisté z našeho klubu, ale také hráči, kteří náš tým reprezentovali před lety. Obě mužstva slibují boj na plné obrátky. Důležité však je, že v tomto případě výsledek zápasu nehraje roli. Vyhrají totiž nemocné děti.

Zveme vás všechny v neděli 4. září na stadion v Bytowie. Začínáme ve 14.00 hodin!

CHYTRÁ ŘEŠENÍ VE VÝROBCÍCH SPOLEČNOSTI DRUTEX
AUTOMATICKÁ ROZVORA MACO VE STANDARDNÍ VÝBAVĚ PVC DVEŘÍ DRUTEX!

Podívejte se také

Drutex na dalším turnaji Kuby Błaszczykowského!
Letní Kuba Cup 2018 je dvoutýdenní fotbalový turnaj pro děti, který pravidelně organizuje Nadace Kuby Błaszczykowského, „Lidské Gesto”. 
Drutex se opět zlepšil v rankingu „Seznam 500”  deníku Rzeczpospolita.
Díky nárůstu příjmů sítě v roce 2017, které dosáhly více než 861 mil. PLN, si Drutex polepšil v prestižním, každoročním žebříčku deníku Rzeczpospolita až o 20 míst a ocitl se na 343. místě. 
Zlatá stavební značka roku 2018 pro Drutex.
Drutex byl potřetí za sebou oceněn titulem Zlatá stavební značka roku 2018 (Złota Budowlana Marka Roku 2018) v kategorii „Fasádní okna“. Cena se uděluje na základě průzkumu trhu uskutečněného mezi stavebními a dodavatelskými firmami.