Actualités

AMBASADOR POLSKIEJ GOSPODARKI 2016

2016/09/29

DRUTEX został laureatem 8.edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii „Firma Globalna”. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 28 września w siedzibie BCC w Warszawie. 

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnianie oraz promowanie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Laureaci są doceniani za promowanie Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy, przyczynianie się do rozwoju gospodarczego kraju i budowanie kapitału zaufania wobec Polski i Polaków. 

Wyróżnienia w kategorii „Firma Globalna” trafiają do firm, które realizują inwestycje na rynku europejskim i na innych kontynentach, stając się podmiotami działającymi w wymiarze światowym. 

DRUTEX to firma rodzinna ze 100% rodzimym kapitałem. Od lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty na arenie międzynarodowej, udowadniając tym samym, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań okienno-drzwiowych. Jestem dumny,  że udało nam się zbudować firmę, która nie tylko w Polsce, ale i za granicą jest ceniona za wysoką jakość produktów, profesjonalizm, ale również wiarygodność i rzetelność biznesową.  Jestem przekonany, że promując polską myśl techniczną i kreatywność polskich rozwiązań budujemy podstawy zaufania wobec polskiej branży okienno-drzwiowej i tworzymy pozytywny wizerunek Polski i Polaków w świecie– mówi Leszek Gierszewski, prezes DRUTEX S.A.

DRUTEX S.A. ET SON PRÉSIDENT LESZEK GIERSZEWSKI REMPORTENT LE PRIX ORŁY EKSPORTU !
DEUX ANNÉES D’ACTIVITÉ DU CENTRE EUROPÉEN DES MENUISERIES

Photos

Voir aussi

La société Drutex sponsorise la retransmission télévisée des matchs de l’équipe de Pologne en Ligue des nations.
Un spot de parrainage de huit secondes sera diffusé pendant les quatre prochaines rencontres de l’équipe de Pologne avec les sélections de l’Italie et du Portugal.
Drutex, une fois de plus, répond présent au tournoi de Kuba Błaszczykowski !
Letni Kuba Cup [Coupe de Kuba de l’été] 2018 est un tournoi de foot pour les enfants, se déroulant sur deux jours, organisé régulièrement par la Fondation de Kuba Błaszczykowski, « Ludzki Gest » [Un geste Humain]. 
Une fois de plus, Drutex gagne des places dans le classement de la « Liste des 500 » du quotidien Rzeczpospolita.
Grâce à la croissance des recettes réalisée par son réseau des ventes au cours de 2017, ayant atteint la somme de plus de 861 millions de zlotys, Drutex a progressé de 20 places dans le prestigieux classement annuel de Rzeczpospolita, pour se situer à la 343ème position.