Actualités

AMBASADOR POLSKIEJ GOSPODARKI 2016

2016/09/29

DRUTEX został laureatem 8.edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii „Firma Globalna”. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 28 września w siedzibie BCC w Warszawie. 

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnianie oraz promowanie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Laureaci są doceniani za promowanie Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy, przyczynianie się do rozwoju gospodarczego kraju i budowanie kapitału zaufania wobec Polski i Polaków. 

Wyróżnienia w kategorii „Firma Globalna” trafiają do firm, które realizują inwestycje na rynku europejskim i na innych kontynentach, stając się podmiotami działającymi w wymiarze światowym. 

DRUTEX to firma rodzinna ze 100% rodzimym kapitałem. Od lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty na arenie międzynarodowej, udowadniając tym samym, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań okienno-drzwiowych. Jestem dumny,  że udało nam się zbudować firmę, która nie tylko w Polsce, ale i za granicą jest ceniona za wysoką jakość produktów, profesjonalizm, ale również wiarygodność i rzetelność biznesową.  Jestem przekonany, że promując polską myśl techniczną i kreatywność polskich rozwiązań budujemy podstawy zaufania wobec polskiej branży okienno-drzwiowej i tworzymy pozytywny wizerunek Polski i Polaków w świecie– mówi Leszek Gierszewski, prezes DRUTEX S.A.

DRUTEX S.A. ET SON PRÉSIDENT LESZEK GIERSZEWSKI REMPORTENT LE PRIX ORŁY EKSPORTU !
DEUX ANNÉES D’ACTIVITÉ DU CENTRE EUROPÉEN DES MENUISERIES

Photos

Voir aussi

Drutex, une fois de plus, répond présent au tournoi de Kuba Błaszczykowski !
Letni Kuba Cup [Coupe de Kuba de l’été] 2018 est un tournoi de foot pour les enfants, se déroulant sur deux jours, organisé régulièrement par la Fondation de Kuba Błaszczykowski, « Ludzki Gest » [Un geste Humain]. 
Une fois de plus, Drutex gagne des places dans le classement de la « Liste des 500 » du quotidien Rzeczpospolita.
Grâce à la croissance des recettes réalisée par son réseau des ventes au cours de 2017, ayant atteint la somme de plus de 861 millions de zlotys, Drutex a progressé de 20 places dans le prestigieux classement annuel de Rzeczpospolita, pour se situer à la 343ème position. 
La Marque d’or de l’année 2018 pour Drutex
La société Drutex a reçu le titre de Marque d’or du bâtiment 2018 dans la catégorie « fenêtres extérieures ». Ce titre est décerné sur la base d’études de marché réalisées auprès des entreprises du bâtiment.