AMBASADOR POLSKIEJ GOSPODARKI 2016

2016/09/29

DRUTEX został laureatem 8.edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii „Firma Globalna”. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 28 września w siedzibie BCC w Warszawie. 

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnianie oraz promowanie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Laureaci są doceniani za promowanie Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy, przyczynianie się do rozwoju gospodarczego kraju i budowanie kapitału zaufania wobec Polski i Polaków. 

Wyróżnienia w kategorii „Firma Globalna” trafiają do firm, które realizują inwestycje na rynku europejskim i na innych kontynentach, stając się podmiotami działającymi w wymiarze światowym. 

DRUTEX to firma rodzinna ze 100% rodzimym kapitałem. Od lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty na arenie międzynarodowej, udowadniając tym samym, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań okienno-drzwiowych. Jestem dumny,  że udało nam się zbudować firmę, która nie tylko w Polsce, ale i za granicą jest ceniona za wysoką jakość produktów, profesjonalizm, ale również wiarygodność i rzetelność biznesową.  Jestem przekonany, że promując polską myśl techniczną i kreatywność polskich rozwiązań budujemy podstawy zaufania wobec polskiej branży okienno-drzwiowej i tworzymy pozytywny wizerunek Polski i Polaków w świecie– mówi Leszek Gierszewski, prezes DRUTEX S.A.

„ORLY EXPORTU“ PRE DRUTEX S.A. A RIADITEĽA LESZKA GIERSZEWSKÉHO!
DVA ROKY EXISTENCIE EURÓPSKEHO STOLÁRSKEHO CENTRA

Fotografie

Pozri tiež

DRUTEX na veľtrhoch v Las Vegas
Koncom januára/začiatkom februára spoločnosť DRUTEX predstaví svoju ponuku na veľtrhu NAHB International Builders Show v Las Vegas.
DRUTEX partnerom najdôležitejších športových bilancií roka
DRUTEX sa stal partnerom dvoch významných športových podujatí uplynulého roka – Galavečera šampiónov športu, teda finále 88. DRUTEX sa stal partnerom dvoch významných športových súhrnov uplynulého roka - galavečera Šampióni športu, t. j. finále 88. ročníka hlasovania o najlepšieho športovca Poľska 2022, a Galavečera týždenníka „Piłka Nożna”
DRUTEX fandí najlepším
DRUTEX S.A., jeden z lídrov trhu s okenným a dverovým stolárstvom v Európe, bude jedným z partnerov televíznych prenosov z Majstrovstiev Sveta vo futbale, ktoré začalo 20.