Správy

AMBASADOR POLSKIEJ GOSPODARKI 2016

2016/09/29

DRUTEX został laureatem 8.edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii „Firma Globalna”. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 28 września w siedzibie BCC w Warszawie. 

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnianie oraz promowanie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Laureaci są doceniani za promowanie Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy, przyczynianie się do rozwoju gospodarczego kraju i budowanie kapitału zaufania wobec Polski i Polaków. 

Wyróżnienia w kategorii „Firma Globalna” trafiają do firm, które realizują inwestycje na rynku europejskim i na innych kontynentach, stając się podmiotami działającymi w wymiarze światowym. 

DRUTEX to firma rodzinna ze 100% rodzimym kapitałem. Od lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty na arenie międzynarodowej, udowadniając tym samym, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań okienno-drzwiowych. Jestem dumny,  że udało nam się zbudować firmę, która nie tylko w Polsce, ale i za granicą jest ceniona za wysoką jakość produktów, profesjonalizm, ale również wiarygodność i rzetelność biznesową.  Jestem przekonany, że promując polską myśl techniczną i kreatywność polskich rozwiązań budujemy podstawy zaufania wobec polskiej branży okienno-drzwiowej i tworzymy pozytywny wizerunek Polski i Polaków w świecie– mówi Leszek Gierszewski, prezes DRUTEX S.A.

„ORLY EXPORTU“ PRE DRUTEX S.A. A RIADITEĽA LESZKA GIERSZEWSKÉHO!
DVA ROKY EXISTENCIE EURÓPSKEHO STOLÁRSKEHO CENTRA

Fotografie

Pozri tiež

Drutex na ďalšom turnaji Kubu Błaszczykowského!
Letný Kuba Cup 2018 je dvojdňový futbalový turnaj pre deti pravidelne organizovaný nadáciou Kubu Błaszczykowského, „Ludzki Gest“ (Ľudské gesto). 
Drutex opäť postupuje vyššie v rankingu "Lista 500" denníka Rzeczpospolita.
Vďaka nárastu príjmov, ktoré sa v roku 2017 vyšplhali na hodnotu viac ako 861 miliónov PLN, sa spoločnosť Drutex posunula v prestížnom každoročnom rebríčku denníka Rzeczpospolita o 20 miest vyššie a je teraz na pozícii 343
Zlatá stavebná značka roku 2018 pre spoločnosť Drutex
Spoločnosť Drutex získala už tretíkrát za sebou titul Zlatá stavebná značka roku 2018 v kategórii "Fasádne okná". Cena sa udeľuje na základe prieskumu vykonaného medzi stavebnými firmami a zhotoviteľmi.