Aktuality

AMBASADOR POLSKIEJ GOSPODARKI 2016

2016/09/29

DRUTEX został laureatem 8.edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii „Firma Globalna”. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 28 września w siedzibie BCC w Warszawie. 

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnianie oraz promowanie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Laureaci są doceniani za promowanie Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy, przyczynianie się do rozwoju gospodarczego kraju i budowanie kapitału zaufania wobec Polski i Polaków. 

Wyróżnienia w kategorii „Firma Globalna” trafiają do firm, które realizują inwestycje na rynku europejskim i na innych kontynentach, stając się podmiotami działającymi w wymiarze światowym. 

DRUTEX to firma rodzinna ze 100% rodzimym kapitałem. Od lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty na arenie międzynarodowej, udowadniając tym samym, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań okienno-drzwiowych. Jestem dumny,  że udało nam się zbudować firmę, która nie tylko w Polsce, ale i za granicą jest ceniona za wysoką jakość produktów, profesjonalizm, ale również wiarygodność i rzetelność biznesową.  Jestem przekonany, że promując polską myśl techniczną i kreatywność polskich rozwiązań budujemy podstawy zaufania wobec polskiej branży okienno-drzwiowej i tworzymy pozytywny wizerunek Polski i Polaków w świecie– mówi Leszek Gierszewski, prezes DRUTEX S.A.

AUTOMATICKÁ ROZVORA MACO VE STANDARDNÍ VÝBAVĚ PVC DVEŘÍ DRUTEX!
DVA ROKY FUNGOVÁNÍ EVROPSKÉHO TRUHLÁŘSKÉHO CENTRA

Fotografie

Podívejte se také

Drutex na dalším turnaji Kuby Błaszczykowského!
Letní Kuba Cup 2018 je dvoutýdenní fotbalový turnaj pro děti, který pravidelně organizuje Nadace Kuby Błaszczykowského, „Lidské Gesto”. 
Drutex se opět zlepšil v rankingu „Seznam 500”  deníku Rzeczpospolita.
Díky nárůstu příjmů sítě v roce 2017, které dosáhly více než 861 mil. PLN, si Drutex polepšil v prestižním, každoročním žebříčku deníku Rzeczpospolita až o 20 míst a ocitl se na 343. místě. 
Zlatá stavební značka roku 2018 pro Drutex.
Drutex byl potřetí za sebou oceněn titulem Zlatá stavební značka roku 2018 (Złota Budowlana Marka Roku 2018) v kategorii „Fasádní okna“. Cena se uděluje na základě průzkumu trhu uskutečněného mezi stavebními a dodavatelskými firmami.